OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Na 28 Niedzielę Zwykłą - 13.10.2019 r.

1. Dziękujemy naszym dobrodziejom i sympatykom za wszelkie dobro, życzliwość, modlitwę i ofiary składane na rzecz naszego Klasztoru, Kościoła i Ośrodka Terapii Uzależnień „San Damiano”. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec o godz. 17.00.

2. Taca dzisiejsza będzie przeznaczona na wkład własny do projektu termomodernizacji naszego zabytkowego kompleksu franciszkańskiego.

3. Dzisiejsza niedziela to XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z biednych rodzin. Za Wasze ofiary z serca dziękujemy.

4. We wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

5. W środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

6. W czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

7. W piątek – święto św. Łukasza, Ewangelisty. O godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów, którą poprowadzi o. Tomasz Trawiński.

8. W zakrystii przyjmujemy już wypominki za naszych zmarłych. Ofiary składane przy okazji wypominek w całości zostaną przeznaczone na wkład własny do termomodernizacji ośrodka „San Damiano”. Kartki wypominkowe wyłożone są na krużgankach i w zakrystii.

9. Osoby dotknięte chorobą alkoholową lub innymi nałogami zapraszamy do Poradni Leczenia Uzależnień. W poradni dyżury pełnią psychoterapeuci, psycholog i lekarz psychiatra. Godziny otwarcia podane są na drzwiach poradni.

◄ ● ►

Niech w nowym tygodniu naszej pracy i nauki
towarzyszy nam Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej Różańcowej.
Szczęść Boże!


◄ ● ►


BRACIA FRANCISZKANIE

podaruj

Podaruj nam
1% swojego
podatku
archiwum Historia
Wydarzenia
Galerie
Akcje