OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Na 3 Niedzielę Adwentu - 16.12.2018r.


1. Bóg zapłać naszym dobrodziejom i sympatykom za wszelkie dobro, życzliwość i ofiary składane na rzecz naszego Klasztoru, Kościoła i Ośrodka Terapii Uzależnień „San Damiano”. Dziś w czasie Mszy św. wieczornej rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

2. Po Mszy św. o 9.30 zapraszamy na świąteczny kiermasz rękodzieła. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na nasz Ośrodek
„San Damiano”.

3. We wtorek w parafii św. Bartłomieja całodzienna spowiedź przed Bożym Narodzeniem. W naszej świątyni spowiadamy codziennie od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej o godz. 17.30. Zachęcamy wszystkich wiernych do Spowiedzi świętej, aby pojednani z Bogiem i ludźmi, z czystym sercem zasiąść do wieczerzy wigilijnej i owocnie przeżyć Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.

4. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne, nabyć opłatki i świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Osoby dotknięte chorobą alkoholową bądź innymi nałogami zapraszamy do Poradni Leczenia Uzależnień. W poradni dyżury pełnią psychoterapeuci, psycholog i lekarz psychiatra. Godziny otwarcia umieszczone są na drzwiach poradni.

◄ ● ►

Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Najświętszej
towarzyszy nam w tych ostatnich dniach
adwentowego czuwania na Emmanuela – Boga z Nami.
Szczęść Boże!

◄ ● ►


BRACIA FRANCISZKANIE

podaruj

Podaruj nam
1% swojego
podatku
archiwum Historia
Wydarzenia
Galerie
Akcje