OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


Na 20 Niedzielę Zwykłą – 14.08.2022 r.

1. Bóg zapłać naszym dobrodziejom, przyjaciołom, sympatykom naszego Klasztoru i Ośrodka „San Damiano” za życzliwość, ofiary i modlitwę w naszej intencji. O godz. 16.30 wypominki za naszych zmarłych. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na wkład własny do projektu termomodernizacji ośrodka leczenia uzależnień.

2. Jutro – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – czyli Matki Bożej Zielnej. W czasie Mszy świętej o godz. 9.30 i 17.00 błogosławieństwo zbóż, kwiatów, ziół i owoców.

3. W środę – wspomnienie św. Jacka, kapłana.

4. W sobotę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

5. Nasza wspólnota franciszkańska przyjmuje kandydatów na kapłanów i braci zakonnych. Więcej informacji jest umieszczonych w naszej gablocie z ogłoszeniami, a także na stronie internetowej franciszek.pl.

6. W zakrystii można zamówić intencje mszalne oraz nabyć zioła o. Grzegorza Sroki. Od 16 sierpnia przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.

7. Osoby dotknięte chorobą alkoholową i innym nałogami zapraszamy do Poradni Leczenia Uzależnień. W poradni dyżury pełnią psychoterapeuci, psycholodzy i lekarz psychiatra. Godziny otwarcia są podane na drzwiach poradni.

◄ ● ►

Niech okres wakacji i urlopów będzie dla nas
czasem pogłębienia wiary i czasem wypoczynku.
Szczęść Boże!


◄ ● ►


BRACIA FRANCISZKANIE

podaruj

Podaruj nam
1% swojego
podatku
archiwum Historia
Wydarzenia
Galerie
Akcje